Наша онлайн-бібліотека існує винятково завдяки великій кількості ідейних людей, які допомагають книжками і інформацією. Ви також можете долучитися до нашого проекту. Роботи багато. Треба шукати книжки, сканувати їх, писати анотації, вибирати найцікавіші уривки для ознайомлення, відстежувати коментарі тощо.

Якщо ви хочете серйозно з нами співпрацювати, зверніться сюди.

Якщо Ви хочете поділитися з нами книжкою і маєте можливість її відсканувати, ми будемо дуже вдячні, не кажучи вже про дітей, які зможуть її прочитати.

1. Перевірте, чи справді на сайті немає цієї книги. Скористайтеся пошуком.

2. Якщо книжка містить багато ілюстрацій, краще зберегти її у форматі djvu, а якщо багато тексту - надсилайте її нам у форматі txt. Ілюстрації можна скомпонувати так само у підшивку djvu або окремими малюнками.

3. Скануючи для djvu, вибирайте резолюцію 300 і формат tiff.

4. Для конвертації в формат djvu найкраще підійде програма DjVu Solo. Завантажити її можна, наприклад, тут.

5. Конвертація:

  • Відкрийте у програмі DjVu Solo першу сторінку, яку ви відсканували у форматі tiff (пильнуйте, щоб тип файлів, які збирається відкрити програма, був вказаний відповідний).
  • Ліворуч ви побачите зменшену копію малюнка. Натисніть правою клавішею мишки і виберіть "додати сторінки після..." (Insert Page(s) After)
  • Знову виставте тип файлів tiff і виділіть усі малюнки крім першої сторінки. Натисніть "Відкрити"
  • Уважно подивіться, чи у правильному порядку вишикувалися сторінки. За потреби їх можна міняти місцями, просто пертягаючи у лівій колонці на потрібне місце.
  • Коли все готово, в меню "Файл" виберіть "декодувати в djvu" (Encode As DjVu)
  • Виберіть Bundled
  • Назвіть файл латиничними літерами без пропусків
  • Виберіть Scanned

6. Викладіть готовий файл або архів з файлами у будь-яке доступне місце. Бажано щоб це було відкрите місце, яке не потребує реєстрації або складних маніпуляцій. Рапідшара не підійде.

7. Повідомте нас, де можна забрати файл і яку саме книгу ви пропонуєте.