Для старшого шкільного віку

Супутник юного фотографа

Книжка про те, на якій козі під'їжджати до старовинного аналогового фотоапарата. Викладено історію фотоапарата: "Лейка", "Фотокор", "Салют". Розповідається про те, як влаштований фотоапарат, подано елементи фізики світла і кольору. Пояснюється, як зробити хороший кадр: витримка. експонометр, динаміка, макрозйомка тощо.

Художники: Вересюк Вадим
Файл повністю скачався, але не відкривається? Може Ви не встановили програму WinDjView? Скачайте її тут. Про інші програми для читання читайте у відповідному розділі сайту.
1986 рік, видавництво «Веселка». Кількість сторінок: 166.


Фрагменти:

Дата внесення : 14.08.2009     Переглядів: 312     Популярність: 95.37%    
Належить до розділів:
Українські
Дитяча творчість
Фотографія
Пізнавальна література
Техніка, винаходиСписок коментарів

  Відправник : Олексій
  Час відправлення : 2011-01-21 10:14:22
Дуже дякую тим, хто виклав цю чудову книжку в інтернет!!! Автор дуже цікаво розповідає про серйозні речі, і робить це водночас просто і зрозуміло! Я у захваті від цієї книжки, а також від згадуваного у попередньому коментарі "Цікавого телевізора" та інших подібних книжок - від СПРАВЖНЬОЇ науково-популярної літератури, зрозумілої навіть дітям. Рекомендую читати усім - і дорослим також, бо основні принципи утворення зображення за допомогою системи оптичних лінз та робота механічної частини дзеркального фотоапарата лишилися незмінними при заміні фотоплівки або фотопластинки цифровою матрицею.

  Відправник : esteewhy
  Час відправлення : 2009-11-10 18:55:47
Карлаш -- також автор "Цікавого телевізора" -- улюбленого нехудожнього чтива (маю підозру: "улюблене" через відсутність у кінці 80-хх ясного уявлення про комп'ютери, "цих ваших тирнетів" тоді узагалі не було ;-)

2 коментарів знайдено
Сторінки : [1]

Новий коментар

Ім`я відправника
E-mail відправника
Надрукуйте код :