Для молодшого шкільного віку

Міо, мій Міо. Расмус-волоцюга. Брати Лев'яче Серце

До книги, що вийшла в серії лауреатів андерсенівської премії, входять три повісті. "Міо, мій Міо" - про хлопчика, що знайшов свого батька і свою країну, але мусить захистити її від лихого лицаря, що краде дітей. "Расмус-волоцюга" - про хлопчика-сироту з рівним чубом, який вирішив сам напитати собі батьків, щоб не конкурувати перед ними з кучерявими дівчатками. "Брати Лев'яче Серце" - хлопчик хворий і мусить померти, його брат втішає молодшого братика розповідями про прекрасну країну Нангіялу, де він опиниться після смерті. Та сталося так, що в Нангіялі опинилися обидва брати.
Переклад Ольги Сенюк.

Файл повністю скачався, але не відкривається? Може Ви не встановили програму WinDjView? Скачайте її тут. Про інші програми для читання читайте у відповідному розділі сайту.
1990 рік, видавництво «Веселка». Кількість сторінок: 432.


Фрагменти:

Дата внесення : 27.07.2009     Переглядів: 949     Популярність: 99.94%    
Належить до розділів:
Іноземні
Скандинавські країни
Повість
Пригодницькі
Казки
Авторські
Книжкові серії
Лауреати премії ім. АндерсенаСписок коментарів

  Відправник : Руслан
  Час відправлення : 2014-12-25 19:03:31
Повністю згоден з попереднім коментарем. Краще б викласти всю книгу в одному форматі (djvu або pdf). І малюнки збережуться, і текст непотрібно буде шукати по інших форматах.

  Відправник : an_onlooker
  Час відправлення : 2011-02-13 15:15:35
Чудова книга. Шкода визнавати, але зроблено цей скан жахливо: малюнки вирізані в djvu, текст у txt з нерівними рядками. Якби хто, як має час і книгу, зробив краще, було б гарно.

Адм.: зараз у нас трошки кращі технічні можливості, тож деяким книгам картинки потихеньку перескануємо. Зокрема і цій. Якщо Ви візьметеся вирівняти текст, будемо вдячні.2 коментарів знайдено
Сторінки : [1]

Новий коментар

Ім`я відправника
E-mail відправника
Надрукуйте код :