Для молодшого шкільного віку

Бабуся на яблуні

До книги входять повісті двох австрійских письменниць: Міри Лобе та Вери Ферри-Мікури. Повість "Бабуся на яблуні" розповідає про хлопчика, який вимріяв собі найкращу в світі бабусю. "Пригоди Кудлатика" - повість про песика, що загубився, але знайшов нову родину. "Дванадцятеро - не дюжина" - про те, як гарно й цікаво мати велику родину. "Валентин, що свистить у травнику" - про дивовижного чоловіка, який отримував все, що захоче, свиснувши. Зокрема й людей собі для спілкування.
Переклад Володимира Василюка

Художники: Северин Марина
Файл повністю скачався, але не відкривається? Може Ви не встановили програму WinDjView? Скачайте її тут. Про інші програми для читання читайте у відповідному розділі сайту.
1984 рік, видавництво «Веселка». Кількість сторінок: 268.


Фрагменти:

Дата внесення : 03.06.2009     Переглядів: 1505     Популярність: 99.99%    
Належить до розділів:
Іноземні
Країни західної Європи
Повість
Пригодницькі
Шкільна повість
Про тварин
Казки
АвторськіСписок коментарів

  Відправник : Надія
  Час відправлення : 2013-11-11 12:32:36
Дуже рада, що такі книжки ще доступні, хоча б в електронному форматі. Шкодую лише, що моя донька вже занадто доросла для неї.

  Відправник : Андрій
  Час відправлення : 2013-10-26 16:36:54
Чудова книжка. Я її два рази прочитав... Враження - супеер!!!

  Відправник : Оксана
  Час відправлення : 2009-12-07 20:37:18
АААА, я знайшла її! Дякую!!! Я теж читала цю книжку в дитинстві, а пару років тому почала шукати, де б її купити чи скачати, і не знайшла. Дай вам, Боже, здоровля :)))

  Відправник : Оксана Корицька
  Час відправлення : 2009-08-15 16:01:14
Величезне дякую за цю книжку!!!! Ваша праця просто неоціненна!!!! Читала цю книгу в дитинстві, запам"ятала на усе життя, на жаль дала почитати подругам і мені її не повернули...:((( І ось тепер, після більше 20-ти років пошуків, я маю можливість її знову прочитати!!!! Ще раз Вам дякую і земний уклін. З повагою, О.К.

  Відправник : Наталя Похиленко
  Час відправлення : 2009-06-16 18:39:20
Щиро вдячна "Читанці" за те, що здійснилася моя мрія - я ЗНАЙШЛА ЦЮ КНИГУ!!! Колись, у дитинстві, вона була однією з моїх улюблених. Потім я виросла, і книгу комусь подарували. Ніде не могла її розшукати. А тепер і моя дочка прочитає ці чудові історії! З повагою, Наталя Похиленко, м. Павлоград

5 коментарів знайдено
Сторінки : [1]

Новий коментар

Ім`я відправника
E-mail відправника
Надрукуйте код :