Для дошкільного віку

Без дороги ходить дощ

Віршики Євгена Гуцала "Качка", "Лис зустрів у лісі лиса", "Їжачиха і їжак", "Мамо, стало холодно", "Дві лисички - дві сестрички", "Фонтан", "Синя скриня", "Ворона з Лісабона і крук з Прилук", "Знов прийшла на землю осінь", "Без дороги ходить дощ", "Великий трудівник", "Павучиха з павуком", "Говорило мило з шилом", "Цар Горох і Хлопчик Ох", "Сонячний зайчик".

Файл повністю скачався, але не відкривається? Може Ви не встановили програму WinDjView? Скачайте її тут. Про інші програми для читання читайте у відповідному розділі сайту.
1992 рік, видавництво «Веселка». Кількість сторінок: 28.


Фрагменти:

Дата внесення : 27.03.2011     Переглядів: 1242     Популярність: 99.99%    
Належить до розділів:
Українські
Віршовані твори
Віршики для малят
Готуємося до свята
День урожаю, день осеніСписок коментарів

  Відправник :
  Час відправлення : 2016-05-22 23:03:39
Велика сила інтернет!!!! Я дуже рада що знайшла це видання віршів. Вони чудові і малюночки в тему. Коли мені було 6р а сестричці лише 2р, тато нам купив цю книжичку. Я до цих пір пам'ятаю усі віршики. Зараз мені 27р, і я з великим задоволенням для мого племінничка роблю на замовлення цю книжичку, нажаль іі не знайти в продажах.

  Відправник : Танюша
  Час відправлення : 2013-10-29 00:22:28
Це неймовірно, мене переповнює радість))))))))) я виросла на цих віршах...... вони неймовірні, а ілюстрації до віршів...мммммм.... (пам"ятаю кожну деталь)

2 коментарів знайдено
Сторінки : [1]

Новий коментар

Ім`я відправника
E-mail відправника
Надрукуйте код :