Художник: Юдіна Ольга

Книги 1 - 5 (всього знайдено 5)

Мамина вишня

Оповідання А. Пашкевича присвячені спогадам дитинства, в якому були і радість, і смуток, завжди жила материнська любов і материнська пісня; чудовим людям, з якими звела його доля. Читач дізнається також, як народжувалися кращі пісні автора, що так полюбилися і в нас на Україні і за її межами. Герой оповідань А. Пашкевича — людина, яка понад усе любить рідний край, вболіває за його долю.
У книжці подані також тексти і ноти таких пісень, як «Мамина вишня», «Степом, степом», «Хата моя, біла хата», «Виростеш ти, сину» та багатьох інших.

Докладніше

Завантажити Читати "Мамина вишня"
Завантажити mamyna_vyshnya_100713.djvu (3 MB)

Переглядів: 559

Літопис білого латаття

Чому лелеки покидають гнізда? Хто такі ошитки? Де росте ведмежа цибуля і як маленька горихвістка перемагає хижу ворону? Про це йдеться у книжці письменника-натураліста, який висвітлює контакти людини з природою і екологічні проблеми, які при цьому виникають.

Докладніше

Завантажити litopys-bilogo-latattja17012012.djvu (17,8 Mb)
Завантажити текстова версія

Переглядів: 356

Вишиванка

Збірка віршиків, серед яких "Вишиванка", "Зерно", "Лагідне літо", "Вперше я на літаку", "Наш дім", "Метелики", "Сон шепоче малюкам", "Козел Тиміш", "Біг рудий хитрющий лис", "Не розібрався", "Срібна ковзаниця", "Півник-кудкудик".

Докладніше

Завантажити vyshyvanka_090211.djvu (1.2 MB)

Переглядів: 376

Квіт папороті

Надзвичайно красиві і поетичні легенди про природу, трепетну любов до кожної стеблинки, написані нащадком давнього роду травників Матяшів - Леонідом Павленком.

Докладніше

Завантажити kvit_paporoti_260510.rar (13,1 Mb)

Коментарів: 8. Переглядів: 1651

Яблуко у річці

Вслід за яблуком ви помандруєте річкою і познайомитеся з річковими мешканцями.

Докладніше

Завантажити jabluko-v-richci.djvu (0,8 Mb)

Переглядів: 417