Художник: Чернуха В

Книги 1 - 10 (всього знайдено 10)

Знахідка на скелях

Про чесність і правдивість, про доброзичливість і працелюбність, про любов до природи розповідається в оповіданнях збірки, і це надає їй великого виховного значення.

Докладніше

Завантажити Читати "Знахідка на скелях"
Завантажити znahidka_na_skelyah_160613.djvu (2,2 МВ)

Переглядів: 174

Мішок чехоні

Риболовля... Далеке, тьмяне багаття в синій луговій сутіні; веселкові дощі над рожевими плесами озер; туманні росяні світання, коли народжується новий, повний чудес день. Це - риболовля. Мандрівки «джмелиними луками» в пошуках вимріяного краю неполоханої риби; безсонні ночі над вудками, закинутими в темну глибінь лящової ями; лункі удари серця у відповідь на ледь чутний брязкіт дзвіночка — клює! Це — риболовля. Ця книжка — про риболовлю. Підліток-школяр Вітька, дід Кляксочка з села Нові Петрівці, дядько Яків, швець з київської околиці... Вони дуже різні, герої оповідань. Але всі вони — з «великого племені рибалок», їх об'єднує палка любов до рідного краю, до рідної природи. І добре буде, якщо вони зуміють передати хоч частинку своєї любові юному читачеві цієї книжки.

Докладніше

Завантажити mishok_chehoni_160613.djvu (1,7 МВ)

Переглядів: 121

Соняшник №5, 1961

У номері: усмішки і веселинки, загадки, віршики, розповідь про грецькі міста на півдні України, ноти пісні "Тече вода з-під гаю" та багато іншого.

Докладніше

Завантажити sonyashnyk61_210411.djvu (592 KB)

Переглядів: 319

Про малого Піта

Книжка про хороші дні малого допитливого і дуже самовпевненого Піта. А такими вдаються йому чи й не усі його дні. Піт знаходить собі розвагу на вулиці, але не терпить, коли цю його розвагу перебивають дорослі. Втім, дорослі Пітові трапляються навдивовижу терплячі, добрі і розуміючі. Вони залюбки поділяться із Пітом своїми власними, набагато цікавішими розвагами: будувати будинок, чистити водостоки, мити машину...
Книгу надав jam79 з Hurtom

Докладніше

Завантажити promalogopita08042011.djvu (6,85 Mb)

Переглядів: 235

Козак Мамарига

Казки "Кирило Кожум'яка", "Казка про Іллю Муромця та Солов'я Розбійника", "Іван Голик і його брат", "Казка про Кощія Безсмертного, Івана-Царевича та Булат-Молодця", "Котигорошко", "Іван - мужичий син", "Козак Мамарига", "Казка про Івана-Богатиря", "Казка про королевича та залізного вовка", "Про двох братів і сорок розбійників" у літературній обробці Наталі Забіли.

Докладніше

Завантажити Читати "Козак Мамарига"
Завантажити Скачати kozak_mamaryga_n_190812.djvu (1,9 МВ)

Коментарів: 2. Переглядів: 527

Музичне містечко

Віршована казка про мешканців міста Трубача, які завдяки затятому вчителю співів знову захотіли повернути собі славу музичного містечка.
Переклав з польської В. Гужва

Докладніше

Завантажити muzychne-mistechko18052010.djvu (1,1 Mb)

Переглядів: 362

Мацюсеві пригоди

Повість-казка про те, як малий Мацюсь став королем і які пригоди його чекали під час його королювання. Переклад Богдана Чайковського.

Докладніше

Завантажити macyuseviprygody191109.djvu (3,8 MB)

Переглядів: 661

Вінні Пух та його друзі

Пригоди іграшкового ведмедика та його друзів: поросятка Паця, Тигри, Кенги, Крихітки Ру, Сови, Кролика, ослика Іа-Іа та Крістофера Робіна.
Переклад Леоніда Солонька.

Переглянути інше видання "Вінні Пух та його друзі".

Докладніше

Завантажити vinni-puh-270809.djvu (4,48 Mb)

Коментарів: 4. Переглядів: 1518

Орден Жовтого Дятла

Карколомні пригоди двох дітей, ганчір'яної ляльки Емілії, графа де Кукурудзо, поросяти Рабіко та інших. Ця компанія запросить на вечірку усіх героїв казок, приручить носорога, змайструє свого власного Піноккіо, посперечається зі справжнісіньким Лафонтеном, як насправді треба писати байки і учворить ще багато чого цікавого.
Переклад Володимира Булата.

Докладніше

Завантажити orden-zhovtogo-djatla-270809_z.djvu (4,4 MB)

Коментарів: 5. Переглядів: 465