Художник: Таран Володимир

Книги 1 - 2 (всього знайдено 2)

Христос воскрес!

Найбільшим і найрадіснішим весняним святом і для дітей і для дорослих є Великдень — пора відродження в природі, оновлення та очищення людських душ.
Як святкують паску (Великдень) в Україні, як готуються до неї, як проводять страсний передвеликодний тиждень — про все це юний читач дізнається з цікаво написаної книжки відомої української письменниці.
Вона стане в пригоді як посібник з народознавства.

Докладніше

Завантажити hrystos_voskres_240414.djvu (3,1 MB)

Коментарів: 1. Переглядів: 523

Пригоди Галки Димарівни

Віршована казка про пригоди кмітливої галки - мешканки одного з чернівецьких димарів, приправлена колоритним буковинським діалектом.

Від автора:
Коли «Пригоди Галки Димарівни» були вже написані, я попросила Галку прочитати їх і засвідчити, що все, про що я розповіла,— щира правда.
Галка уважно прочитала оповідки і сказала: — Справді, нічого тут не вигадано, все було так, як ти описала. Тільки зроблю одне зауваження: гадаю, не всім діткам будуть зрозумілі деякі слова, що ми, буковинці, вживаємо у розмові. Тому дозволь мені дати до них пояснення. Любі дівчатка і хлопчики, якщо зустрінете біля незрозумілого слова слід від пташиної лапки, знайте — це Галя нижче хоче пояснити вам його значення.

Докладніше

Завантажити prygody_galky_dymarivny_170110.djvu (6,84 Mb)

Коментарів: 1. Переглядів: 358