Художник: Михайлов Борис

Книги 1 - 5 (всього знайдено 5)

Казки народів Африки

До збірки увійшли найвідоміші казки народів Африки, цікаві сюжетами, пройняті народною мудрістю та гумором. Упорядкування та вступне слово Марії Венгренівської.

Докладніше

Завантажити Читати "Казки народів Африки"
Завантажити kazky_afryky_100712.djvu (8 МВ)

Переглядів: 1478

Киргизькі народні казки

Популярні киргизькі народні казки: "Колуйбай", "Мовчазна дівчина", "Хлопчик та золоті ляльки", "Пригоди Апенді", "Джеренче-чечен" та інші.

Докладніше

Завантажити kyrgyzkikazky_121210.djvu (6,9 MB)

Коментарів: 1. Переглядів: 480

Морський лев Боцманятко

Оповідання про моряків з риболовецького судна "Морський лев Боцманятко" та про хлопчика, що врятував геолога "Господар Тайги"

Докладніше

Завантажити morskyj-lev-bocmanatko-15042010.djvu (1,2 MB)

Переглядів: 135

Таджицькі народні казки

Книга з циклу "Казки народів СРСР". До збірки увійшли казки "Кукурудзинка", "Москіт", "Мудра курка", "Товариська умова", "Листочок та грудочка", "Фархад і Ширін", "Кісточка", "Гурзод", "Завзята Гулсанам", "Папуги-оповідачки" та інші.

Докладніше

Завантажити tadzhycki-kazky-021109.djvu (4,32 Mb)

Переглядів: 475

Вибрані твори, том 1

Вірші, балади, поеми та оповідання дитячого письменника Богдана Чалого. У цьому томі здебільшого зібрані віршовані історії про тяжку долю дітей різних країн світу. Наприклад, історія про голандського хлопчика, який заробляв, дозволяючи мучити свого пса. А коли багата дівчинка впросила батьків викупити пса, хлопчик раптом ходить і картається: я ж ДРУГА продав. Правда, жесть?

Докладніше

Завантажити chalyj1-040609.djvu (5,68 Mb)

Переглядів: 351