Жили собі два генерали і через те, що обидва були легковажні, то досить скоро, за щучим велінням, за моїм хотінням, опинилися на безлюдному острові...
Коментарів: 1. Переглядів: 141
Як затримати порушника Державного кордону за допомогою генної інженерії? Що таке телепатія і де її можна застосувати в шкільному житті? Український журналіст Володимир Чистяков, автор цього збірника оповідань, стверджує, що на ці та інші запитання легко відповісти, якщо в тебе є почуття гумору.
Переглядів: 459
Оповідання "Як ото колись лікували", "Кутя з медом", "Як я топився", "Хатнє виховання", "Індивідуальна техніка" та інші.
Переглядів: 380
Усмішки Остапа Вишні "Гвоздика", "Капітан і гарпунник", "Геометрія", "Федько Зошит", "Паралелепіпед", "Як ми колись учились" та інші.
Переглядів: 974
До цієї збірки увійшли кращі сатиричні і гумористичні твори Євгена Бандуренка. Герої його віршів — дошкільнята і школярі — винахідливі й дотепні. Вони люблять усмішку та гостре слово і ніколи не сумують. А дві казочки «Піп і наймит» та «Мавпа і черепаха» — написані за мотивами усної народної творчості східних країн.
Коментарів: 1. Переглядів: 474
Підбірка анекдотів з бібліотечки журналу "Однокласник" про учителів і учнів.
— Петренко! Ти добре засвоїв сьогоднішній урок?
— Добре.
— А про що я говорила?
— Ви весь урок казали, щоб ми сиділи тихо.
Коментарів: 1. Переглядів: 467
Хто скаже, скільки поколінь школярів передавало одне одному — пошепки на уроках і з реготом на перервах — смішні історії? Про "Вовків і овець" — учителів та учнів, про "Репортажі із зашморгом на шиї" — біля шкільної дошки, про "Ведмежий суд" батьків. Біблійський заповіт "Шануй батька свого" не став, на жаль, непорушною нормою життя. Проте хто винний, якщо п'яний батько виливає дитя з купелі разом з водою? І наш безсмертний Вовчик не здається — ані в школі, ані вдома. А його друзі складають веселі садюжки й страшилки і зустрічають життя з відкритим забралом та анекдотом на вустах. І, як ви самі зараз перконаєтесь, за всіма "буграми" і кордонами також є з чого посміятися.
Переглядів: 462
Хто не чув про Вовчика!
Про безтурботного, зухвалого хлопчиська — героя анекдотів та надзвичайних історій!
Його відважне життя в школі, під суворим учительським наглядом, і вдома — під важкою рукою батька — давно стала легендою.
І ось воно — перед вами. Читайте, співчувайте, пригадуйте себе в подібних ситуаціях...
Коментарів: 1. Переглядів: 284
Степан Руданський придумав один із жанрів гумору — співомовки. Це дотепні, динамічні, сюжетні твори з використанням різноманітних засобів гумору та сатири і побудовані на якомусь народному анекдоті, приказці чи казковому мотиві.
Переглядів: 703
Читанка © 2009
Дизайн Fish,
програмування Dobrovolsky